آمار به‌روز جهانی درباره کرونا/تاکنون بیش ۱ میلیون ۲۵۰ هزار مبتلا به کرونا در اروپا

این روزها ویروس کرونا در اغلب کشورهای جهان در حال گسترش است و تکاپویی جهانی برای کنترل آن شکل گرفته است. شما می توانید هر روز در جدول زیر روند ابتلا به این بیماری و بهبود آن را در کشورهای مختلف ببینید. جدول زیر متعلق به ۷ اردیبهشت است.

آخرین آمار جهانی کرونا/ کرونا در آستانه ۳ میلیونی شدن

این روزها ویروس کرونا در اغلب کشورهای جهان در حال گسترش است و تکاپویی جهانی برای کنترل آن شکل گرفته است. شما می توانید هر روز در جدول زیر روند ابتلا به این بیماری و بهبود آن را در کشورهای مختلف ببینید. جدول زیر متعلق به ۶ اردیبهشت است.

۱۲۰۰ دلار؛ یارانه نقدی دولت ترامپ به آمریکایی ها / ۲۴۰۰ دلار یارانه برای کسانی که درآمدشان زیر ۱۵۰ دلار است

افرادی که درآمد آنها در سال ۲۰۱۹ کمتر از ۷۵۰۰۰ دلار بوده است واجد شرایط دریافت یارانه نقدی ۱۲۰۰ دلاری هستند، همچنین زوج‌هایی که درآمد آنها روی هم کمتر از ۱۵۰ هزار دلار بوده است هم ۲۴۰۰ دلار دریافت خواهند کرد. به ازای هر کودک در خانواده ۵۰۰ دلار اضافه پرداخت می‌شود.

شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا از ۵۰۰ هزار تن گذشت / تعداد قربانیان ۱۸ هزار نفر

دانشگاه جان هاپکینز در گزارشی اعلام کرد، شمار افرادی که نتیجه آزمایش کووید-۱۹ آن‌ها در ایالات متحده آمریکا مثبت شده است، از ۵۰۰ هزار تن فراتر رفت. براساس گزارش دانشگاه جان هاپکینز، تا به امروز حدود ۱.۷ میلیون تن در سراسر جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند و بیش از ۱۰۲ هزار تن جان باخته‌اند.

چرا تئوری ساختگی بودن ویروس کرونا توسط چین و آمریکا درست نیست؟ / چند استدلال که آزمایشگاهی بودن ویروس کووید-۱۹ را رد می‌کند

روزنامه «القدس العربی» در یادداشتی به قلم محمد عایش، به بررسی فرضیه ساختگی بودن ویروس کرونا توسط آمریکا پرداخته و نوشته جهان عرب مشتاق است که مسائل مختلف جهانی را در قالب «تئوری توطئه» ببینند.

شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت

شبکه خبری سی‌ان‌ان چهارشنبه‌شب گزارش داد که شمار مبتلایان به کووید۱۹ در ایالات متحده آمریکا از ۲۰۰ هزار تن فراتر رفته است. همچنین، تارنمای Worldometers.info که آخرین آمارهای مربوط به کرونا در سراسر جهان را براساس آمارهای رسمی کشورها اعلام می‌کند، شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا را ۲۰۷ هزار و ۵۳۵ نفر ثبت کرد.