گزارش تصویری نطق انتخاباتی سردار هاشمی پور در دهدشت

متاسفانه برخی نه فنی بلدند نه تخصصی دارند، مارون را به غارت بردند، اجازه ندهید بیشتر از این مادران و دختران ما در بهبهان کارگری کنند ما هم حق داریم، چرا بابد چنین اجازه ای دهیم.

کد خبر : 3034
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 فوریه 2020 - 18:27

سردار عدل هاشمی پور امروز عصر نطق انتخاباتی خود را در شهر دهدشت ایراد نمود.

به گزارش خبر کهگیلویه سردار هاشمی پور در میان خیل عظیم هوادارانش در شهر دهدشت برنامه های انتخاباتی خود را تشریح و از عملکرد چهار سال گذشته خود دفاع نمود.

سردار هاشمی پور گفت: روزی در اینجا اعلام کردم سد مارون اماده باش آمدم
حالا از من سوال کنید که هاشمی شعاری که ان موقع دادی چکار کردی تا عرض کنم اولین اقدام‌ من این بود که از رودخانه مارون به غارت رفته حقابه گرفتم.
وی ادامه داد: به لطف خدا با پیگیری های مجدانه و با ۸۱ جلسه کاری در وزارت نیرو و کشاندن رئیس مجلس و وزیر نیرو به دهدشت و دیدن ظرفیت کشاورزی زمین های کلاچو و چرام ۳۴۹ میلیون متر مکعب حقابه از اب مارون گرفته شد.
هاشمی پور افزود: در همان فرصت نیز مطالعه سد ابریز را پیگیری و مطالعات عملیات سد ابریز آغاز شد، امروز مطالعات ان تکمیل و بدون هیچ مانعی پیش رفته و تونل های انحرافی و دیوار سد به زودی احداث خواهد شد.
سردار هاشمی پور گفت: نمایندگان خوزستان در این مدت مرا به رئیس مجلس و دولت کشاندند که سد مارون ۲ باعث خشک شدن مارون یک می شود با پیگیری ها تک و تنها بر انها غلبه و حرفم را به کرسی نشاندم.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موکلین و نخبگان سیاسی بدانید بعد از اینکه حقابه را گرفتم جوسازی کردند در همین شهرستان و گفتند ایل دشمن زیاری دیگر ابی در حوزه شما نیست، به مردم لنده گفتند بیچاره شدید.

هاشمی پور افزود: متاسفانه برخی نه فنی بلدند نه تخصصی دارند مارون را به غارت بردند اجازه ندهید بیشتر از این مادران و دختران ما در بهبهان کارگری کنند ما هم حق داریم چرا بابد چنین اجازه ای دهیم.

هاشمی پور ادامه داد: در حوزه سدسازی وقتی بعنوان خادم شما انتخاب شدم سد کوهبرد ۲۰ درصد پیشرفت داشت الان ۸۵ درصد پیشرفت دارد که تا سه ماه اینده ابگیری می شود.

وی افزود: سد سرپری عملیات ان شروع شده و زمینه رونق گردشگری را نیز فراهم خواهد آورد.

هاشمی پور خطاب به ایل بهمئی گفت: بهمئی ها بدانندعده ای دنبال جوسازی بودند که سد سیدون رها شده است، اما خادم شما مجوز ان را گرفت، مکاتبه و تاییدیه وزارت نیرو  نیز موجود است و به سد بالیاب تغییر نام یافت و در دیشموک اجرا می شود ولی بخاطر مشکلات اقتصادی تاکنون کلید زده نشده و این نوید را به مردم می دهم در دوره اینده کلید بخورد.

هاشمی پور بیان کرد: در همین مکان اعلام کردم پتروشیمی اماده باش امدم، موکلین عزیزم جوانان عزیزم از من سوال کنند چکار کردی؟ روز اول که وارد پتروشیمی شدم زمینی که قرار بود رقیب بنده هزار روزه تکمیل کند من بکر و راکد تحویل گرفتم.

وی بیان کرد: ایل سترگ تامرادی می دانند که پتروشیمی در این سه سال ذره ای توقف نداشت تمام کارهای مهندسی انجام شد و امروز خدا را شاکرم دعای خیر جوانان باعث شد که به شرکت پتروپارس توسط زنگنه وزیر نفت ماموریت داده وقرارداد بسته شدده و  سه هزار میلیارد تومان برای احداث ساختمانهای نیز صنعتی اختصاص داده شود.

وی در زمینه اشتغال جوانان در پتروشیمی دهدشت گفت: اعلام کردم تا زمانی که یک نیروی متخصص در حوزه انتخابیه بنده است حق ندارید بیرون از کهگیلویه بزرگ نیرو جذب کنید.

وی تاکیدکرد: من آمدم برای خدمت برای مردم و از جریان اصلاح طلبی و اصول گرایی خواستم تا به مردم کمک کنم و خواستم از غارت مارون جلوگیری کنم

هاشمی افزود: بیش از شصت نفر را به پتروشیمی مسجد سلیمان فرستادم که نیروی متخصص تربیت کند و فردا در دهدشت مدیریت امورات را به دست بگیرند.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید تمام خدمات این پتروشیمی با بکار گیری فرزندان این دیار صورت بگیرد، که امیدواریم همه سهامدار این پتروشیمی شوند که بخشی اعظمی از هزینه آن در بورس است .

هاشمی پور گفت: هرکاری را در این چهار سال کردم هزاران تخریب و توطئه راه انداختند، آهای اصلاح طلبان و اصول گریان اجازه ندهید یکبار دیگر فرصت سوزی شود.

وی گفت: روزی بیمارستان دهدشت ۲۰۰تخت داشت امروز ۲۷۰ تخت و امروز بیش از ده ها امبولانس آی سی یو دار اضافه شد و هزاران دستگاه های دیگر پزشکی و غیره اضافه شد.

هاشمی تصریح کرد: اگر تلفن های شما را جواب ندادم بدانید دنبال کارهای بزرگی بودم که آن ها را اجرایی کردم و سال ۹۲ تقاضای باند فرود اضطرای دادیم که دهدشت و دو شهر دیگر نهایی شده است که ده میلیاردتومان برای باند دهدشت اختصاص داده شد و کار در حال اجرایی شدن است که در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه بیش از بیست میلیارد تومان اعتبار گرفتم.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی مردم در تعیین سرنوشت خویش نقش دارند، به برکت این نظام مردم و در این انتخاب های خود حماسه هایی افریدند، ما نتوانستم با استفاده از موقعیت ها و فرصت های طلایی خویش برای اشتغال مردم کارهای اساسی کنیم.

هاشمی گفت: یک روزی در همین جایگاه وعده هایی دادم که با هدف تاکید بر پروژه ها بود و آماده باش داده ام و امروز شما بنده را مواخذه می کنید شعاری که داده اید تا کجا کشید که

وی گفت: امروز بیش از هشتاد و یک جلسه کاری و کشاندن وزیر نیرو و رئیس مجلس را به حوزه انتخابیه داشتیم و مجوز برداشت ۳۹۸میلیون مترمکعب را گرفتیم که همان جا از فرصت استفاده کردم و مطالعات سد ابریز و عملیات های اجرایی آن اغاز شد و با مبلغ ۴۰میلیارد تومان در حال اجرایی است.

وی گفت: همین جا به کسانی که در چهار سال گذشته بنده را به شعار درمانی محکوم می کردند امروز خوب ببینند که آب سد کوثر برای دهدشت، لنده، چرام و سوق و روستاهای اطراف در حال اجرایی است.

کاندیدای مجلس شورای اسلامی گفت: نباید بگذاریم در شرایط پدافند غیرعامل چاه های چشمه بلقیس در بحران ها خالی شود و با سد کوثر این نقیصه جبران خواهدشد، آبرسانی از تنگ پیرزال به روستاهای اطراف یکی از مهمترین اقداماتی است که ایل باباکانی همکاری کردند و تصفیه خانه سرفاریاب و روستاها با بیش از ۴۹میلیارد تومان اجرایی و با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

هاشمی پور تصریح کرد: سد کوهبرد در ابتدای نمایندگی بنده ۱۰درصد پیشرفت داشت که امروز بیش از ۹۰درصد پیشرفت دارد، مجوز سد صیدون را در اولین روزهای کاری ام از خوزستان گرفتیم و امروز تائیدیه وزارت نیرو را دارد و هم هیئت وزیران را که به سد بالیاب معروف است که دو هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و در سال آینده حتما اعتبارات لازم جذب خواهدشد.

وی گفت: دشت بوا ، سوق با اب روستای ایدنک در حال اجرایی است که بخش اعظمی از کشاورزی را رفع خواهدکرد.

هاشمی پور عنوان کرد: کارخانه اجر دهدشت توسط حجت الاسلام بزرگواری که درود به وی می فرستم که تشنه قدرت نبود اجرایی شد و فاز دوم آن با تزریق پنج میلیارد تومان تسهیلات اضافه شد، در چهار شهرستان یک فقره چمن ورزشی نداشتیم ولی امروز بیش از ۲۷چمن مصنوعی برای شهرستان های کهکیلویه بزرگ نهایی کردیم که مهمترین کار برای جوانان بوده است و سالن های ورزشی چند منظوره با تامین اعتبار یک میلیارد تومان تجهیز شدند.

هاشمی گفت: حمایت مالی تیم های ورزشی والیبال فراز بام و فوتبال تام و سایر رشته های ورزشی ما که افتخار افرینی کردند و امروز نیز به جوانان اعلام می کنم که در سال آینده بحث پیست موتورسورای را راه اندازی خواهیم کرد.

نماینده کهگیلویه بزرگ گفت: از تاخیر در برخی پروژه های اجرایی عذرحواهی می کنم ولی بدانید تمام شاخص های توسعه را بلدم و تقاضا دارم که دوستان و رقبای من بیاییند و مناظره کنند کوله باری از تجربه بیایند و بررسی کنند در کمیسیون انرژی حضور یافتم و تا کنون دو بار وزیر نفت را به دهدشت آوردم و وزرای راه، رئیس مجلس، وزیر نفت و ده ها معاون وزیر را به دهدشت آوردم تا مشکلات را از نزدیک ببینند.

هاشمی گفت: جاده پاتاوه به دهدشت یکی از نیازهای مهم ما بود که این جاده دوسال متوقف شد و بعد از دوسال تعطیلی پیگیری کردیم که امروز در مراحل پایانی است، دو سد فعال است و بیش از ۱۲۰میلیارد تومان از دفتر رهبری اعتبار گرفتیم که امروز به بیش از ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و پل مارون نیز در حال اجرایی است.

وی گفت:جاده آب حیات که برای مردم فوق العاده حساس است با تامین اعتبار آن مجزا شده است که خدمت بسیار مهمی برای حوزه انتخابیه بود، در خصوص اصلاح تعرفه برق روزی برای ما موشک می زدند ولی امروز تعرفه چرام، دهدشت و لنده مناسب سازی شد که قیمت گاز برای مردم چاروسا و دیشموک نیز همانند ان اجرایی شده است.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آرزوی دیدن نوه ام و فرزندام را دارم و همه چیز را بر خود حرام کردم تا کارهای مهم این شهرستان کهگیلویه بزرگ اجرایی شود که اشتغالزایی جوانان مهمترین کار بوده است که از همه جوانان تشکر می کنم.

هاشمی در ادامه خطاب به موحد گفت: در شورای تامین نشستیم و قرار شد کسی به گذشته بر نگردد ولی توصیه می کنم فضا را ملتهب نکنید چرا که مردم تحمل این همه کشته را ندارند، تو به کی رحم کردی و همه را نابود کردی و همه را ذبح سیاسی کردی که یک عدل هاشمی کارگر آمد و منتخب مردم شد.

وی گفت: به پدر معنوی هر دومان رحم نکردی به مصطفی تقوی هم رحم نکردی و گفتی برنامه۲۰۰ساله داری پس جرا آنان را در شانزده سالی که بودی اجرایی نکردی ولا هرچی گشتیم برنامه ۲۰۰ساله ندیدیم.

وی عنوان کرد: محرومیت را می شناسم و روز اول بزرگان بویراحمد می گفتند که هرچه می توانی به ثلاث برس که مردمش در تنگنا هستند و امروز بیش از هشت هزار میلیارد تومان دولت در حال کار است، تنها کسی هستم که توانستم بزرگان اصلاح طلب و اصول گرا را در کنار هم داشته باشم، تا برای توسعه حوزه انتخابیه کمک کنند و امروز شرمنده مردم شهر لنده شده ام و هرگز به شکست فکر نمی کنیم و هر شب طرح ها را مدیریت می کنم و در حال پیگیری امورات هستیم.

این خبر تکمیل میشود.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.