گزارش تصویری نطق انتخاباتی سید محمد موحد در لیکک

موحد: نماینده باید خانه اش، حیاتش، دفترش، تلفنش در اختیار مردم باشد، در طول سال چند خط تلفن عوض نکند .

کد خبر : 3115
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 فوریه 2020 - 18:22

به گزارش خبر کهگیلویه، در آخرین روز از بهمن ماه آخرین نطق انتخاباتی سید محمد موحد در جمع مردم  شهرستان بهمئی برگزار شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دو اسفند ماه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام سید محمد موحد در جمع مردم بهمئی آخرین نطق سخنرانی انتخاباتی خود برای مجلس یازدهم را دقایقی پیش به پایان رساند.

وی خطاب به مردم بهمئی گفت:برادران و خواهران ایل بهمئی! امروز با حضور خود سندی پرافتخار در تاریخ ایل بهمئی رقم زدید.عشق می ورزم به شما قوم لر،که مکتب لر مکتب آزادگی است.

موحود تصریح کرد:ایل نجیب بهمئی، یوسفی و سادات جلیل القدری که در این منطقه زندگی می کنند،افتخار می کنیم مجاهدانی از ایل نستوه بهمئی در دفاع مقدس شهدا،آزادگان و ایثارگران زیادی را تقدیم انقلاب کرد.

وی با بیان اینکه لحظات پایانی تبلیغات انتخابات را دنبال می کنیم، گفت:دوران رقابت ها در حال پایان است، لازم است چند جمله را به عزیزانم یادآوری کنم،انتخابات در کشور ما نماد مردم سالاری دینی و مشارکت و رای به جمهوریت و اسلامیت نظام است.

این نماینده چهار دور گذشته کهگیلویه بزرگ خاطرنشان کرد:انتخابات و هر انتخابی وظایفی برای مردم و مسئولان مشخص کرده است، امروز مردم تمام قد و بدون هیچ کوتاهی پای کار آمدند و نشان دادند که تمام قد پای کارند، نمونه واقعی مشارکت مورد نظر رهبری حضور حماسی امروز مردم بهمئی است.

موحد افزود:امروز مردم بهمئی آمدند تا با حضور خود یک سند افتخار دیگر به جهانیان نشان دهند ؛همین جا عرض کنم، درود بر شرف،شجاعت و مردانگی تان.

وی خطاب به مردم بهمئی حاضر در ورزشگاه شهید رجائی شهر لیکک گفت:آفرین بر این غیرت! این مردمی که این حماسه را خلق کردند،یادگاران کسانی هستند که قبل از انقلاب مقابل رضاشاه و محمد رضا شاه جنگیدند و افتخار آفرینی کردند و امروز آمدند تا بگویند سلیمانی عزیز! اگر استکبار شما را شهید کرد ما تا آخرین لحظه برای نظام مبارزه و از آن حمایت می کنیم.

این نامزد انتخابات کهگیلویه بزرگ خطاب به مسئولان تصریح کرد:این حرکت مردم بهمئی با طوایف مختلف است،این مردم آمدند و اینگونه آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند،اینها منتظر آنچه وظیفه شماست که رهبر عزیزمان فرمود “رای مردم حق الناس است”؛در تمامی مراحل شکل گیری انتخابات تا نتیجه آن همه آنچه وجود دارد، حق الناس است.

موحد ادامه داد:باید از این حق الناس به تمام معنا حراست کنیم،می بینیم هر گوشه و کناری بحث پول کثیف و با حرمت مردم بازی کردن مطرح است،باید همانگونه که مردم آمدند، شما هم با تمام معنا به میدان آیید.

وی گفت:ما به تدین استاندار،نظارت و شورای تأمین ایمان داریم اما این مردم انتظارشان این است که این اعتماد در تمام مراحل انتخابات رعایت شود تا مردم با آسودگی خاطر رأیشان را به صندوق بیندازند.

موحد ادامه داد:یکی از رهنمود های رهبری این بود که کشور از اقتداری قابل قبول برخوردار باشد،یکی از شرایط اقتدار، شکل گیری مجلس قوی و توانمند است،با کدامین نماینده این اقتدار شکل می گیرد؟

وی با انتقاد از شکاف بین مردم و برخی نمایندگان مجلس گفت: آیا نماینده ای که به مردم خلاف گوید و تلبیس نماید، می شود چنین مجلسی را شکل دهد؟ابدا.

موحد گفت:آیا کسی که می خواهد نماینده مجلس شود نباید به تمام معنا التزام عملی به نظام،انقلاب،ولایت و رهبری داشته باشد؟

این نماینده ۴ دوره مجلس  کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: نماینده باید حشر و نشرش با قشر بی بضاعت باشد،خانه اش،حیاتش،دفترش،تلفنش در اختیار مردم باشد،در طول سال چند خط تلفن عوض نکند .

موحد افزود:اگر منِ نماینده کسی را صدا بزنم که به محل کارم بیاید، بعد تلفنم را خاموش کنم،کسی که شاید طلای سر دستش را بفروشد تا نزد من بیاید،آیا چنین نماینده ای لیاقت نمایندگی دارد؟

وی گفت:زمانی که منزلم در کوچه احد بود،روزی مهندس باهنر همسایه دیوار به دیوارم بود،به من گفت که حقیقتا از همسایگی تو خسته شدم از بس اشتباهی به جای خانه تو زنگ خانه مرا می زنند.

موحد خاطرنشان کرد:همین رئیس جمهور که قبلا مسئولیت دیگری داشت شبی منزل مهمان من بود،وقتی خانه من در کوچه احد آمد ،تمام پله های خانه من کفش ریخته بود،گفت مگر چند نفر را دعوت کردید؟گفتم هیچ کسی را دعوت نکردم،گفت پس این جمعیت چیست؟گفتم اینها کسانی هستند که از مشایعت آنها زندگی من رقم خورد،مستضعفین و محرومان هستند،گفت :چه ربطی به زندگی شما دارد؟گفتم آنها پول کرایه مسافرخانه هم ندارند،با رای دادن به من احساس می کنند در تهران وقتی به خانه من می آیند، به منزل خود وارد می شوند.

وی ادامه داد:افتخار می کنم به خدمتگزاری این مردم،این فاصله دوازده ساله خیلی را عصبانی و ناراحت کرده است،حتی جمعیت پیروز کهگیلویه که تمام رسانه گفتند ۲۲ بهمن است به اندازه ای عصبانی شدند که از سجده شکر من هم عصبانی شدند.

نامزد انتخابات کهگیلویه بزرگ خاطرنشان کرد:این می رساند که مردم نمک شناس،قدردان،آگاه و فهیمند،درود بر شما.

موحد ادامه داد:نماینده باید کسی باشد که هر جا لازم شد،غُرش کند و بغُرد،کسی که عقبه اش را نگاه کند و پاک نباشد،نمی تواند بغُرد.

وی افزود:آنچه راجع به عملکرد ۱۶ساله است،از این مردم بپرسید،این مردم ۱۶سال گذشته را دیدند و بعد از آن را هم دیدند.،در ۱۶سال آنچه کردم حاصلش بصیرت این مردم است که بعد از آن ۱۶سال آمدند و گفتند موحد بیا.

موحد تصریح کرد:حالا شما از بصیرت مردم ناراحتید،با چه توانی می توان  این جمعیت را جمع کرد،مگر سفره ای پهن کردم؟ مگر بنزین دادیم؟

وی ادامه داد:اینکه می گویند موحد از مردم،در بین مردم و در خدمت مردم است،یعنی همین.

موحد خاطرنشان کرد:نکته بعدی این است که این دور به حول و قوه الهی،با توجه به تجربه ۲۰ساله در مجلس،شناخت از دولت های مختلف،دولت سازندگی،دولت اصلاحات و دولت اصولگراها با کوله باری از تجربه با تشکیل یک تیم کاملا تخصصی با ترکیبی از نخبگان جوان،با برنامه ای مدون و حساب شده به میدان آمده ام.

وی گفت:ما نیامدیم بگویییم شق القمر می کنیم،همه جا را آماده باش نمی دهیم،کوه ها را سوراخ کنیم. ما آمده ایم بگوییم شهرستان بهمئی با سوابق و ویژگی های منحصر به فردی که دارد،حقوق زیادی از آن ضایع شده و کسی نمی تواند این حقوق را احیا کند، مگر محمد موحد.

موحد تصریح کرد:ما آمده ایم تا بگوییم این زیر ساخت هایی که برای بهمئی در ۱۶سال رقم خورده است،الان اینها حق این مردم نیست،در جای جای این حوزه زمینه کار وجود دارد،در حوزه کار،ورزش، اشتغال، جوانان،کشاورزی،صنعت و معدن و گردشگری وجود دارد.

وی گفت:اگر برم الوان یوسفی صاحب داشت الان تبدیل به یک حوزه گردشگری نمی شد؟اگر ماغر و سولک و دیگر حوزه های بهمئی صاحب می داشت الان نباید در شأن و جایگاه مردم بهمئی ارتقأ پیدا می کرد؟

موحد تصریح کرد:بفرمائید ببینم این همه چاه نفت در کنار این مردم است باید با هزاران مصیبت و جدال بچه های بیکار بهمئی دنبال اشتغال باشند.

وی افزود:دو در هزار نفتی که در زمان نمایندگی بنده محقق شد،بعد از آن نماینده گچساران چقدر اعتبار گرفت اما ما باید دست گدایی پیش مسئولان دراز کنیم.

نماینده ۴ دور پیشین مجلس کهگیلویه بزرگ خاطرنشان کرد:بعضی هی فریاد می زنند که ۱۶سال چکار کردی؟آقای زید ابن بَکر چرا ۱۶سال حمایت کردی؟۱۶سال همین شد که تو امروز با ماشین آخرین سیستم به آخرین حوزه ای از دیشموک بروی که بنده همه این مسیر را قبلا با قاطر و اسب پیمودم.

موحد ادامه داد:زمانی که شهردار و مسئول بودند که موحد شخصیت استثنائی بود اما حالا اینگونه است؟بگذارید مردم فهیمی که ما به بصیرتشان آگاهی داریم ،خودشان تصمیم بگیرند.

وی گفت:بنده برنامه هایم را در چند هزار نسخه تقسیم کردم و با تیم مجرب و متخصصی که از ۶ماه گذشته تشکیل دادم، به حول و قوه الهی وررود کردم.

موحد افزود:این جمع که همه را عصبانی کرده، یک ویژگی منحصر به فرد دارد ،آن هم وحدت اصولگرا و اصلاح طلب است.

موحد ادامه داد:بهمئی با جمعیتی کمتر از ۳۰هزار نفر در آن زمان که ثمره این همدلی و هماهنگی است شهرستان شد که شعار کلیدی بنده ندای وحدت برای عزت و رسیدن به قدرت و خدمت رقم می خورد.

وی گفت:نشان خواهم داد که به تمام معنا در این ائتلاف و حرکتی که مردم بهمئی خلق کردند،بعنوان عضوی از این مجموعه متحد ایفای نقش و خدمتگزاری خواهم کرد.

موحد با بیان اینکه موحد به حول و قوه الهی برای رقابت با رئیس مجلس آمده است،افزود: هواداران را به آرامش،رعایت قانون و مقرارت توصیه می‌کنم.

وی در پایان از همه شورای تامین استان و شهرستان های چهارگانه،سربازان گمنام نیروی های نظامی و سپاه پاسداران ،دستگاه قضایی که بیشترین نقش را ایفا کرد،تقدیر و تشکر می‌کنم.

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

 

 

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

 

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

گزارش تصویری از استقبال بی نظیر مردم بهمئی از سید محمد موحد

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.